Instagram Reklamlar çok Yakında!

Instagram Reklamlar çok Yakında!

Instagram reklamlar için geri sayım başladı…

Instagram, neredeyse tüm işletmelerin heyecanla beklediği reklam verme hizmeti için hazırlıklarında sona geliyor. 2015 sonunda herkes için aktif olacağını duyurduğu özelliği sene sonuna kadar Facebook Marketing Partner’lar ve Ajanslar arasında seçilecek bir grup ile test edeceğini duyurdu.

Instagram Reklamlar’da Hedef kitle Facebook

Hepimizin bildiği gibi Instagram’ın sahibi Facebook, bu da Instagram reklamlar’da Facebook alt yapısı kullanılarak hedef kitle belirleyeceğimiz anlamına geliyor ki bu muhteşem bir reklam planlaması demek.

Instagram üzerinde alışveriş

Instagram, reklam verenlere maksimum verimlilik sağlamak için düşündüğü bir diğer güzel özellik ise paylaşımlara eklemeyi düşündüğü etkileşim düğmeleri. Paylaşımların üzerine eklenecek bağlantılar sayesinde Instagram üzerinden alışveriş, dosya indirme, site üyeliği gibi özellikleri de kullanabileceğiz.

300 Milyonu aşan kullanıcı sayısı ile şu anda bile iyi bir ticaret platformuna dönmüş Instagram’ın reklamlar yayınlanmaya başladığında daha da etkili olacağı kesin.

4 Yorum

 1. xrayproof dedi ki:

  Reklamsız kullandığımız bir whatsapp birde instagram kalmıştı kötü haber

 2. Bilal Can dedi ki:

  Çok kötü bir haber. yani reklamlar gelince cılkı çıkacak bu işin iyice. kullanıcı kaybı yaşanabilir.

 3. bahadır ateş dedi ki:

  bence geç bile kaldı çok önceden bu uygulama sistemine geçmeleri gerekiyordu….

 1. 7 Ağustos 2015

  […] Henüz kullanıcılarına reklam hizmeti vermeye başlamamış Instagram için hashtag (Bu arada Instagram Reklamlar çok Yakında! Yazımıza da göz atın) gönderilerimizi daha geniş bir kitleye ulaştırmakta neredeyse […]

Bir Cevap Yazın