Youtube’da İzlenmeyi Arttırma Yolları

 

Youtube'da İzlenmeyi Arttırma Yolları

Youtube’da İzlenmeyi Arttırma Yolları

Youtube dünyanın en çok kullanılan, izlenen ve video yüklenen video paylaşım sitesi. Bu siteye her saniye binlerce video yüklenmektedir. Videoların kalitelerini de gittikçe arttıran Youtube en iyi hizmeti vermek için özellikle Google tarafından satın alındıktan sonra hiçbir masraftan kaçınmıyor. Dünyada herhangi bir noktadaki bir olayı hemen akıllı cihazlarınızla çekerek anında Youtube’a yüklemeniz mümkün olduğu için hiçbir şey gizli saklı kalmıyor. En iyi videoları çekmek için neredeyse herkes iyi bir gözlemci ve kameraman rolünü üstlenebiliyor.

Youtube’da İzlenmeyi Arttırma

Youtube her zaman benzersiz olanı sever. Özgünlük ve profesyonel çekim Youtube için daima ödüllendirilir. Bir olayı kameranıza aldığınızda çözünürlüğü yüksek bir cihazla çekim yapmanız izlenme sayısını arttırır. Çekeceğiniz olayın ilgi çekici olması (Trafik kazası, kavga, olağanüstü bir olay, çok komik bir an, dünyayı ilgilendiren bir olay) gerekir. Hatta çekeceğiniz olay eşsiz bir olaysa ve sansasyon yaratacağına inanıyorsanız Youtube sitesine değil herhangi bir haber ajansına satarak güzel paralar kazanabilirsiniz. Youtube’ye yüklediğiniz videonuzun izlenme rekorları kırmasını istiyorsanız;

 • Kaliteli ve yüksek çözünürlüklü çekim
 • Olayın ilgi çekici olması
 • Video açıklama bölümünde olayla ilgili en çok aranan anahtar kelimelerin girilmesi
 • İlginç ve dikkat çekici bir başlık
 • Diğer sosyal ağlarda aynı anda paylaşım yapmak
 • Videonuzu uyumlu bir özgün müzikle süslemeniz
 • Piketi programı ile hit almanız

Videonuzun izlenme sayısını arttıracaktır. Bilindiği gibi Youtube yüksek izleyici potansiyeline sahip videolarınız için cüzzi miktarda para ödemektedir. Söz gelimi bir ufo görüntüsü yakaladığınızda bu videoyu hemen Youtube’ye yüklemek yerine İHA, CİHAN gibi haber ajanslarına yüksek meblağlarla satabilirsiniz. Bir saldırı anını yakaladığınızda olayın eşsiz bir olay olduğunu sezdiğinizde cep telefonunuzla olayı kaydedebilirsiniz.

4 Yorum

 1. alican dedi ki:

  youtube hesabım yok ama site trafiğimi ve sitedeki videolar izlendsin istiyorum ama tıkandım

 2. arif dedi ki:

  Youtube’a video yükleyip yüksek izlenme sayılarına ulaşmak istiyorsanız, illegal yollarla da yapmanız mümkün.

 3. isa dedi ki:

  youtube hesabım var fakat hiç video paylaşımı yapmadım. tavsiyerinize uyarsak izlenme oranı yüksek paylaşımlar yapabiliriz aslında

 4. YouTube İzlenme Satın Al dedi ki:

  YouTube izlenme sayılarınızı doğal yollarla arttıramıyorsanız ve sizin için izlenme sayıları oldukça önemliyse izlenme satın almayı deneyebilirsiniz. Yasal bir uygulamadır.

Bir Cevap Yazın